15/06/2024
Sobota
WAMECH Producent Wózków Przemysłowych Piotr i Albina Wąsik Spółka Jawna, 30-435 Kraków, ul. Torowa 3, 012 266 55 11, 266 82 73
Artykuł
10/06/2010

Witamy na naszej stronie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szerokim kół i zestawów kołowych oferowanych przez naszą firmę.

Służymy radą i fachową pomocą w dobraniu kół i zestawów kołowych o odpowiednich parametrach w zależności od oczekiwań.


Koła, kółka, kółeczka... Pełno ich wokół nas. Towarzyszą nam wszędzie i zawsze. W domu, w pracy, w zdrowiu i chorobie. Ludzie potrzebują wygody, a właśnie koła w wielu wypadkach tę wygodę zpewniają. Wiek dwudziesty, wśród wielu wynalazków, przyniósł koła używane do przewożenia różnych ciężarów na małe odległości. Rowój techniki i chemii sprawiły, że pojawiły się i pojawiają nadal nowe tworzywa pozwalające wykonać koła o różnych kształtach, kolorach, zastosowaniach. Człowiek współczesny zawojowuje przestrzeń kosmiczną, ale ziemia pod stopami ciągle jest ta sama. Twarda, chropawa i oporna. I nieodwołalnie przyciąga wszystko, co na niej się znajduje. Zatem, zanim cokolwiek będziesz dźwigać z mozołem, zastanów się - może warto zastosować wózek. Zanim z trudem będziesz przesuwać ciężki mebel, niszcząc przy okazji podłogę, pomyśl - może byłoby łatwiej, gdyby ten mebel miał zamontowane kółka. A jeśli jesteś producentem czegoś, co może kiedyś wymagać przemieszczenia, rozważ możliwość zamontowania na dole kół. Może ktoś, kiedyś będzie ci za to wdzięczny. 


Dodane przez: admin, wyświetleń: 15795

« powrót


Copyright © kola.pl
Realizacja: Intellect.pl